צוות המרכז

ד"ר רוני ברגר

חבר מייסד

ד"ר ריקרדו טרש

חבר מייסד

חבר סגל בביה"ס לחינוך וביה"ס סגול למדעי המח באוניברסיטת תל אביב. מתרגל מדיטציה ויוגה מזה 30 שנה. במהלך 10 השנים האחרונות משלב הוראה ומחקר על מיינדפולנס בתחום האקדמי. פיתח תכנית להוראת מיינדפולנס לילדים וחוקר את ההשפעות של תכנית זו ותכניות חינוכיות אחרות בקרב ילדים ומורים. בנוסף, חוקר את ההשפעות של תרגול מיינדפולנס בקרב מבוגרים עם הפרעות קשב ו/או דיסלקסיה על מדדים מוחיים, קוגניטיביים ורגשיים.

מתי ליבליך

חברה מייסדת

מפתחת ומנחה הכשרות פרקטיות ותיאורתיות בנושא מיינדפולנס לאנשי טיפול וחינוך מזה 17 שנה, תוך אינטגרציה בין גישות מיינדפולנס מודרניות מבוססות מחקר לבין ההגות הבודהיסטית המסורתית. מתי היא שותפה מייסדת ומרכזת התכנית לתרפיה מבוססת מיינדפולנס בביה"ס לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בר-אילן בה היא גם מנחה. בנוסף, מתי שותפה לכתיבה והנחיית הקורס הדו-שנתי לאנשי חינוך בנושא מיינדפולנס וחמלה עצמית בביה"ס לחינוך באוניברסיטת תל-אביב, ומנחה את המפקחות על היועצות החינוכיות במשרד החינוך.

חברה מייסדת

רביד בוגר

פסיכולוגית קוגניטיבית ועובדת בשירות הפסיכולוגי חינוכי. שותפה בפיתוח תוכן ויישום של התכנית הזמנה לנתינה אכפתית (Call to Care) בישראל, מנחה השתלמויות וסדנאות לצוותי הוראה וטיפול, תלמידים והוריהם, ויועצת ייחודיות מרחבי חינוך באגף למחקר ופיתוח של משרד החינוך. במסגרת השירות הפסיכולוגי החינוכי מובילה את תחום המיינדפולנס בפתח תקוה ומנחה קבוצות מיינדפולנס וחמלה לקידום הרווחה האישית ולשילוב בעבודה החינוכית והטיפולית. בוגרת התכנית להוראת מיומנויות מיינדפולנס בעבודה עם ילדים (שפת הקשב) והשתלמה ב-MBCT למטפלים. לרביד רקע עשיר בלימוד והוראת מחול בישראל ובצרפת וכעשור מתרגלת יוגה ולומדת בודהיזם כדרך חיים.

חברה מייסדת

מוריה רוזנברג

אשת חינוך, רקדנית יוצרת ומורה מוסמכת ליוגה. מוריה מתמחה בפיתוח תוכן חינוכי רגשי-חברתי מבוסס מיינדפולנס, תנועה וחמלה, והנחיית צוותי הוראה ויעוץ במגוון מסגרות חינוכיות לטובת קידום רווחה אישית וקהילתית. בנוסף היא מנחה ילדים ומבוגרים בסדנאות רידם ת'רפי ®. למוריה תואר ראשון באמנויות הבמה מאוניברסיטת מלבורן אוסטרליה, ותואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת תל-אביב. כיום היא סטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה באוניברסיטת ת"א החוקרת את תפקידם של רגשות בפתרון קונפליקטים בין קבוצתיים. מוריה מתרגלת יוגה ומדיטציה כעשור.

גלעד שלנג

 חבר מייסד

יזם ומומחה בתחום התנהגות ותקשורת במרחב הדיגיטלי. בעל 15 שנות ניסיון בעיצוב ומחקר ממשקים דיגיטליים. מנטור לחברות סטרטאפ וחבר מייסד חברת פליי מאני טכנולוגיות. מתרגל מדיטציה ומיינדפולנס כ-20 שנים, בוגר סדנת  MBSR, בוגר לימודי TCM שיאצו' בברושים וחבר בסנגה של ד”ר עודד ארבל במשך 3 שנים. 

ברק דואק

מנכ"ל העמותה

מתרגל מדיטציה ומיינדפולנס מזה 14 שנים, ותלמיד ומורה לפילוסופיה כדרך חיים.
יזם ומייסד של שתי חברות בתחומי מדיה ושיווק דיגיטליים, אחת כמנכ"ל במשך מספר שנים. מומחה בתחום השיווק הדיגיטלי, אסטרטגיה וצמיחה בארגונים קטנים. יועץ ומלווה לעסקים חברתיים.
בוגר תכנית להכשרת מנחי מיינדפולנס לילדים, ובוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול מאוניברסיטת ת"א.